V edycja OWoBiO

V edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie

i Obronności

 

W dniach 19-20.03.2021 r. reprezentacja klasy mundurowej Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim po przebrnięciu przez dwa etapy uczestniczyła w etapie centralnym Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. W finale uczestnicy rozwiązywali test składający się z 60 pytań. Po teście uczestnicy mieli czas na posiłek a następnie odbyła się ceremonia wyróżnień najlepszej 10-tki finału okręgowego. Każdy otrzymał nagrody, które ufundowali sponsorzy.

Druga cześć finału przeprowadzona została w sobotę w formie zdalnej i można było ją śledzić „na żywo”.

W tej części finale finałów udział wziął Szymon KRZYKOWSKI, który ostatecznie w quizie 1 z 12 zajął V miejsce i tytuł LAUREATA olimpiady. Poza wieloma nagrodami rzeczowymi, które organizator prześle pocztą, Szymon zdobył indeks na studia. Brawo!!!

Cała ekipa osiągnęła bardzo dużo i zostali finalistami oraz laureatem olimpiady ogólnopolskiej. Uczestnicy zebrali wielkie doświadczenie, które mamy nadzieję zaprocentuje już za rok podczas VI edycji olimpiady.

Bardzo serdecznie gratulujemy osiągnięcia tytułu laureata Szymonowi KRZYKOWSKIEMU oraz tytułu finalisty kdt. Weronice SZOPA i kdt. Konradowi MUCHEWICZOWI

RELACJA telewizji Golub-Dobrzyń – kliknij i oglądaj

Z żołnierskim pozdrowieniem

kpt. rez. mgr inż. Sławomir ŻOCHOWSKI

Zespół Szkół nr 1 w Golubiu-Dobrzyniu

Dodaj komentarz