Challenge “Aktywny trójbój majówkowy”

Kolejne obchody świąt przez pandemię odwołane, za to można było uczcić 1 maja Święto Pracy, 2 maja Święto Flagi i 3 maja Święto Konstytucji, biorąc udział w przedsięwzięciu pod nazwą „Aktywny trójbój majówkowy”.

Każdy z uczestników miał codziennie inne zadanie do wykonania. Kolejno było to: 1 maja zaliczenie biegu na odcinku 1 km, 2 maja przejechać 20 km na rowerze, rolkach czy desce i 3 maja w związku z 230 rocznicą należało wykonać 230 powtórzeń ćwiczeń z tzw. „świętej trójcy”, czyli pompki, brzuszki lub przysiady według własnego uznawania ważne aby suma powtórzeń wyniosła 230 sztuk.

Wyzwanie okazało się trudne, gdyż niestety pogoda nas nie rozpieszczała i za oknem zamiast wiosny była jesień 🙁

Wyzwanie podjęło 13 kadetów. Ostatecznie po weryfikacji zgłoszeń wykonanych zadań 10 kadetów weszło do rozgrywki finałowej, która polegała na zbieraniu polubień (lajków) na Facebooku pod swoim zdjęciem. Cała zabawa skończyła się 8 maja o godz.20.00 🙂 Rywalizowano o koszulkę klasy mundurowej, pamiątkowy kubek oraz notes z logiem klasy mundurowej.

Największą liczbę polubień otrzymał kdt Igor KUCIŃSKI, który zdecydował się na koszulkę, drugi był kdt Jakub KRZYŻEK, który wybrał kubek, a trzecia kdt Weronika SZOPA, której przypadł w nagrodę notes. Ponadto wyzwanie ukończyli: kdt Wiktoria GABRIELCZYK kdt Jakub PRZYBYSZEWSKI, kdt Magda RUTKOWSKA, kdt Jacek WIŚNIEWSKI, kdt absolwent Karol WITULSKI, kdt Jakub ZDUŃSKI i kdt Natalia ZIELIŃSKA, którzy otrzymają pamiątkowy długopis z grawerem klasy mundurowej.

Dodaj komentarz