Zakończenie roku szkolnego 2020/21

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 ROK

Za wzorową postawę kadeta oraz reprezentowanie szkoły na zawodach strzeleckich, turniejach i olimpiadach o tematyce obronnej pamiątkowe logo klasy mundurowej otrzymali n/w kadeci:

  1. SZOPA Weronika
  2. KUCIŃSKI Igor
  3. ZDUŃSKI Jakub
  4. KRZYKOWSKI Szymon
  5. KOKOWICZ Maciej
  6. DUSZYŃSKI Patryk
  7. PAWLICKI Dawid
  8. BRZÓSKA Maciej
  9. WIŚNIEWSKI Jacek
  10. MALISZEWSKI Marcel
  11. GĄSIOROWSKA Amelia
  12. ROMANOWSKA Małgorzata

Za wzorową postawę kadeta oraz wielokrotne reprezentowanie klas mundurowych tytuł NAJWSZECHSTRONNIEJSZEGO KADETA roku szkolnego 2020/21 otrzymuje:

  1. kadet KRZPIOT Adrian

Tytuł NAJLEPSZEGO STRZELCA – „Mistrza celnego ognia” w roku szkolnym 2020/21 otrzymuje:

  1. kadet Weronika SZOPA

W roku szkolnym 2020/21 przeprowadzono pierwsze zawody użyteczno-bojowe klas mundurowych w ramach zajęć oddziałów przygotowania wojskowego o miano NAJLEPSZEJ KLASY MUNDUROWEJ w Zespole Szkół im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu. Po trzydniowych zmaganiach tytuł ten zdobyła klasa

1 D

która tym samym została najlepszą klasą mundurową za rok szkolny 2020/21.

29 maja obchodzony jest DZIEŃ WETERANA. W ramach tych obchodów kadeci „MILITARNI WAZÓWNA” wzięli udział w challengu DROGA DO BAGRAM. Polegał na udokumentowanym przebyciu wspólnego dystansu 5232 km, który dzieli Golub – Dobrzyń  od bazy BAGRAM.

Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa w podziękowaniu za zaangażowanie szkoły przesyła certyfikaty oraz dla najaktywniejszych medale pamiątkowe

W tym challengu wzięli udział n/w kadeci oraz cywilni sympatycy mundurówki:

  1. KRZPIOT Adrian – walizka duża
  2. RUTKOWSKA Magda – walizka mała
  3. WITULSKI Karol
  4. KUCIŃSKI Igor – plecak 4F
  5. MOLEK Aleksandro
  6. DUSZYŃSKI Patryk
  7. TARGOWSKA Zuzanna
  8. ZAWIERACZ Szymon
  9. ROJEK Szymon
  10. TYLICKA Julia
  11. PREDENKIEWICZ Amelia
  12. PARADOWSKA Marlena
  13. ZIELIŃSKA Paulina
  14. KRYSZTOFIAK Karol
  15. GRALIK Anita
  16. ZAPOROWICZ Marcin
  17. KRZYŻEK Jakub
  18. ZAWIERACZ Wioleta
  19. WIŚNIEWSKI Jacek
  20. GABRIELCZYK Wiktoria
  21. FORDOŃSKI Łukasz
  22. MARAS Julia
  23. DROZDOWSKA Zofia
  24. ZDUŃSKI Jakub
  25. METEL Amelia
  26. PIETRUSIŃSKI Szymon
  27. ZABORNA Nicola
  28. GOLAŁ Marcin
  29. OLSZEWSKI Wiktor
  30. ROMANOWSKA Małgorzata
  31. MALISZEWSKI Marcel
  32. GĄSIOROWSKA Amelia
  33. MODRZEJEWSKA Zuzanna
  34. CZAPIEWSKA Agata
  35. KOKOWICZ Maciej
  36. PRZYBYSZEWSKI Jakub
  37. BRZÓSKA Maciej

Dodaj komentarz